Hledáme pracovníka na pozici TECHNOLOG – PŘÍPRAVÁŘ

Požadujeme:
– Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru (strojní, stavební, stavební konstrukce)
– spolehlivost, důslednost, pracovní nasazení, zodpovědnost, přesnost, komunikativnost
– vlastní invence a schopnost samostatného rozhodování
– řidičský průkaz sk. B
– zkušenost s technologií v oboru svařování konstrukcí a potrubí
– znalost čtení výkresové dokumentace
– výborná znalost práce na PC, znalost A-CAD, KROS
Výhodou:
– znalost technologie svařovacích procesů (svářecí technolog, svářecí inženýr)
– praxe min. 3 roky na pozici v technologii, technické přípravě
– znalost zásad tvorby technologických postupů (znalost technologie obrábění kovů, znalost nástrojů na obrábění,
přípravků a měřidel ve strojírenství, znalost kovových materiálů a slitin)
Náplň práce:
– příprava optimálních podmínek k provádění stavebně montážních prací a dodávek
– metodické řízení technické přípravy zakázek na stavbách (technologické postupy, svařovací postupy)
– podpora obchodnímu týmu v nabídkovém řízení, tvoření cen stavebních částí objektů a staveb
– jednání s investorem, subdodavateli a napříč společností
– řízení, organizace a koordinace práce podřízených zaměstnanců
– kontrola kvality prováděných prací, kontrola rozpočtu a harmonogramu výstavby
Nabízíme:
– motivující finanční ohodnocení podle výsledků práce a dle zkušeností kandidáta
– odpovědnou práci v příjemném prostředí rodinného kolektivu
– služební automobil, mobilní telefon, osobní počítač
– příspěvek na důchodové připojištění a životní připojištění, poukazy na stravu, firemní akce a další benefity
– smlouvu na 1 rok (s možností prodloužení na neurčito)
Nástup je možný ihned nebo podle vzájemné dohody.

Hledáme pracovníka na pozici ZÁMEČNÍK – SVÁŘEČ

Nabízíme:

Trvalé zaměstnání
Možnost profesního rozvoje
Stravenky
Životní a důchodové připojištění
Nástup možný ihned
Pracoviště Tušimice, Prunéřov

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zasílejte, prosím, životopisy na email: veselska@esbas.cz nebo je doručte osobně na adresu: ESB a.s., Tušimice 10, 432 01 Kadaň.
Využít můžete i kontaktní formulář, viz. níže na této stránce.

ESB, a.s. - nabídka práce